O nás

Vítejte na stránkách o produktu Kblok společnosti Pharmatic s.r.o.

Obchodní společnost Pharmatic s.r.o. byla založena za účelem výroby, propagace a prodeje výrobku Kblok. Zakladatele společnosti, vzhledem k tomu, že je provozovatelem lékárny, vedla k tomuto kroku skutečnost, že v současnosti není u nás žádný výrobce, který by se vývojem či výrobou tohoto druhu doplňku stravy zabýval. Jsou sice u nás na trhu k dostání výrobky s podobným či stejným složením, nicméně tyto výrobky jsou dováženy v převážné míře ze zahraničí.

Život je změna. Mění se doba, mění se lidé, společenské poměry. Mění se také strava člověka této moderní doby. Ale nemění se skutečnost, že způsob výživy člověka úzce souvisí s jeho zdravotním stavem. Také neustálé působení škodlivých vlivů venkovního prostředí může v organismu poškozovat tkaninové buňky a odčerpávat z těla důležité látky.

Společnost Pharmatic s.r.o. Vám chce nabídnout alespoň částečnou možnost řešení v dnes tolik diskutované a ze všech stran probírané oblasti nádorových onemocnění.

Společnost Pharmatic s.r.o. přijala politiku k zajištění kvality výroby a ochrany životního prostředí v rámci návrhu, vývoje, výroby a balení našich výrobků. Základní aktivitou naší firmy se stává nezbytnost zavádění principů trvale udržitelného rozvoje, ochrany životního prostředí a kvality do své každodenní práce.

K výrobě našich produktů využíváme certifikované suroviny od renomovaných výrobců. Samotné produkty jsou vyráběny v prostředí podléhající certifikaci ISO 9001 a HACCP.

Přejeme Vám hodně zdraví, úspěchů a spokojenosti s naším výrobkem.