Napsali o nás


Léta jsem pracovala jako laborantka v lékárně. Nyní, když už jsem v penzi, mám více času na sledování svého zdravotního stavu a jsem ráda, že jsem objevila Váš doplněk stravy – KBLOK. Lituji jen toho, že se nic podobného, zejména v této cenové hladině, neobjevilo už dříve. Myslím, že jde skutečně o krále mezi antioxidanty.
Z. Novotná, Brno


Poslední dobou se proslýchá, že budou rušena některá onkologická zařízení z důvodů zkvalitnění péče u těch, které zůstanou. Myslím si, že prevence, kterou KBLOK nabízí, je na tuto situaci tou nejlepší odezvou. Doufám jen, že KBLOK bude k dostání ve všech lékárnách, jak inzerujete.

Petr Vilímek, Praha 2


Jsem přírodně založený člověk, proto mě, mimo jiné, padl do oka Váš leták propagující výrobek K-BLOK. Je jistě milejší provádět prevenci tohoto druhu, než v budoucnu podstupovat nějakou nepříjemnou chemickou proceduru. Ostatně cena okolo 6 Kč za jednu tobolku mi za tento pocit jistoty určitě stojí. Ještě jednou vřelé díky, hodně štěstí v podnikání a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.

P. Malíková, Ostrava


Některá jídla do sebe prostě nedostanete. Mnozí si jistě vzpomínáte na neslavné mrkvové omáčky ze školních jídelen. A jak nám říkali, že jsou zdravé. U mě tento problém ještě vyvstává s brokolicí, jejíž léčivé protirakovinové účinky znám, nicméně do sebe ji nedostanu. Forma, ve které je ovšem nabízena ve Vašem přípravku Kblok, je pro mne přijatelná. Takže můžu bez problémů doplňovat svůj deficit toho zdravého, co jsem léta zanedbával.

F. Kotásek, Hodonín